1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Pogaduchy

Discussion in 'Sekcja Polska' started by Krzychu29, Jul 27, 2017.

Dear forum reader!

If you want to get actively involved in the Forum and participate in the discussions, or want to start your own thread or topic, you will have to log into the game first. We are looking forward to your next visit in our Forum! Please be sure to register if you do not own a game account. CLICK HERE
  1. Krzychu29

Krzychu29 Forum General

No proszę, to Ci się wymarzyło :D

A tak przy okazji życzę wszystkim zdrowych i pogodnych świąt :)

2. PennyPenguin

PennyPenguin Moderator Team Zoomumba

Thank you, Krzychu xD

Happy Easter to you and your family and friends (party)

Penny (hug)

3. Najlepszy1590

Najlepszy1590 Emperor of the Forum

Wybieg ,,Średnia karaibska wyspa'' jest dostępny od 67 poziomu a ja go dostałem przechodząc na 57 poziom hehe.

4. Tuzinka

Tuzinka S-Moderator Team Zoomumba

Witajcie, dawno mnie nie było ale już jestem i jeszcze zostanę:D

Krzysiu, bardzo się cieszę, że nas odwiedzasz:inlove:, właśnie sobie przypomniałam konkurs jaki dla Ekipy zorganizowaliście, to były czasy(chuckle)

5. Krzychu29

Krzychu29 Forum General

No ja myślę! :D
    Trzeba czasami odwiedzić stare śmieci :D
    A wiesz, że też ostatnio mi się to przypomniało? No ale cóż, teraz jedynie powspominać można :/

krasnoludek10 likes this.
  6. Tuzinka

Krzysiu, dobrze, że chociaż wspomnienia mamy (party)

krasnoludek10 likes this.
  7. Krzychu29

Krzychu29 Forum General

Taaaak :inlove:

8. Tuzinka

Cieszę się jak stara gwardia od czasu do czasu pojawia się na forum (party):inlove:

Krzychu29 likes this.
  9. roger7778

roger7778 Forum-Apprentice

czy problem z powielaczem w evencie jest znany? wydałem 20 zoolągów na dwugodzinne powielenie i chyba na marne je straciłem, bo dolicza i tak pojedynczo :(

10. Najlepszy1590

Najlepszy1590 Emperor of the Forum

Na Niemieckim forum było dzisiaj ogłoszenie że nie udało się naprawić błędu i nie zostanie on już naprawiony. Jak ci zależy możesz wejść na Niemieckie forum i zgłosić że użyłeś tych powielaczy a oni ci zwrócą te zoolągi.

Maciej102 likes this.
  11. roger7778

Na tym forum też powinna być taka informacja w sekcji Polska, skoro ogłoszenie o evencie się pojawiło, powinny pokazywać się również aktualne informacje dotyczące gry. Coby oszczędzić nieco rozczarowań innym graczom. Nie każdy odwiedza niemieckie forum. Swój problem zgłosiłem do pomocy technicznej. Mam nadzieje, że zostaną zwrócone moje zoolągi.

12. Krzychu29

Krzychu29 Forum General

8)

Jaaacieniemogę! Tu Roger też jeszcze się pojawia! :D :D :D
    W sekcji Polska przy jednym moderatorze to może niekoniecznie :p Jak już to w ogólnych ogłoszeniach :D

13. roger7778

Czasem się zdarzy, Krzysiu! :) Za dużo wspomnień, żeby rezygnować z forum, chociaż teraz kojarzę tu tylko Ciebie i Krystynę(gorąco pozdrawiam, Krysiu :) ). Reszty nie znam, a do gry też czasem zajrzę, jak coś się zadzieje :)
    Co u Ciebie, Krzysiek? Dawno nie było kontaktu :eek:

14. Krzychu29

Krzychu29 Forum General

Dobre xD

Leci sobie jakoś, studia trwają i takie tam hahah. No nie było, trza jakoś to nadrobić :D Idzie Cię złapać gdzieś na komunikatorze, czy social mediach> :p :D

15. roger7778

komunikatorów raczej nie używam, chociaż pamiętam rozmowy na GG :D Mam messengera, ale publicznie tu nie podam, więc nie wiem jak Ci podesłać :-/

16. Krzychu29

Krzychu29 Forum General

No wiadomo, że publicznie nie :p Hmmm... Coś wymyślę i się zgadamy, momento :D

17. roger7778

Daj znać jak coś wymyślisz ;)

18. Krzychu29

Krzychu29 Forum General

Zapraszam na discorda :D
    <wyciacham na wszelki wypadek bo nie wiem, czy można> xD

Last edited: May 4, 2019
    roger7778 likes this.
  19. Tuzinka

Witaj Roger :D niemieckie forum nie jest dla mnie źródłem informacji, tego typu wiadomość w naszej sekcji może pojawić się dopiero po ukazaniu się Oficjalnego Ogłoszenia na tym forum.

Krzysiek, Roger, błagam Was, jak już się dogadacie do prywatnych kontaktów to od czasu do czasu zaglądajcie tu nadal (hug)

20. Krzychu29

Krzychu29 Forum General

No raczej nie inaczej :D
    Ale Ciebie też możemy zaprosić na pogaduchy ^^ TSa BP-owskiego już nie ma z tego co wiem, ale na discorda do mnie zawsze moge zaprosić 8)

Share This Page