1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Pogaduchy

Discussion in 'Sekcja Polska' started by Krzychu29, Jul 27, 2017.

Dear forum reader!

If you want to get actively involved in the Forum and participate in the discussions, or want to start your own thread or topic, you will have to log into the game first. We are looking forward to your next visit in our Forum! Please be sure to register if you do not own a game account. CLICK HERE
  1. Malicki

Malicki Forum-Apprentice

Udało ci się już jakiegoś wyhodować czy na razie nic?

2. [EmilBorecki]

[EmilBorecki] Advanced

Najgorzej jest z tymi, co trzeba wyhodować po 9 na wybieg, np. papugi, flamingi, pingwiny, a ja mam teraz zabawę z królikami - na szczęście już ostatni gatunek :D Powodzenia z tymi kangurkami (chuckle)xD

3. Alien66

Alien66 Someday Author

poddaje się .. -.- brak znajomości języka to dla mnie spora bariera więc bardzo proszę o podanie linka do rodzajów zwierząt z hodowli. Wróciłam po paroletniej przerwie i wszystkie dane mi się zawieruszyły. Będę wdzięczna za pomoc.

4. Tuzinka

Tuzinka S-Moderator Team Zoomumba

Witaj, cieszę się, że wróciłaś, mam nadzieję, że event jest dla Ciebie atrakcyjny a zwierzaki ze Stacji Hodowlanej znajdziesz TUTAJ

5. Alien66

Alien66 Someday Author

Dziękuję. wow... spore zaległości u mnie.

6. Najlepszy1590

Najlepszy1590 Emperor of the Forum

W końcu dostałem pierwszego w swoim życiu Oryksa arabskiego! Ostatnio mam farta w tej gierce. ;)

Lunari1 likes this.
  7. OliwkaOlek04

OliwkaOlek04 Someday Author

graty, dla mnie safari juz stracilo sens bo mam wszystko:/

8. Najlepszy1590

Tak jak dla mnie koło fortuny.

9. Tuzinka

Tuzinka S-Moderator Team Zoomumba

I wszystkie projekty już i na Kole i na safari zdobyliście?

10. Najlepszy1590

Ja właśnie nie mam pojęcia czy zdobyłem wszystkie projekty z safari czy nie ale wydaję mi się że tak. A z koła fortuny to ja ostatni projekt z rok temu zdobyłem. ;) Ogólnie mam 201 z 217 projektów więc resztę chyba dostanę za następne poziomy.

11. Lunari1

Lunari1 Junior Expert

też poluje na oryksy:inlove:

12. Alien66

Alien66 Someday Author

No to podziwiam i troszkę zazdroszczę;) Jedyne co ostatnio udało mi się przywieźć z safari to wilk :D

13. Najlepszy1590

Wystarczy codziennie chodzić w to samo miejsce na safari i w końcu się znajdzie. ;)

Last edited: Jul 9, 2019
  14. Alien66

Alien66 Someday Author

o_Oo? Dzięki za radę tak spróbuje (chuckle)

15. Najlepszy1590

Przynajmniej ja tak robię. Chodzę w to samo miejsce aż zdobędę to co chcę. ;)

16. Alien66

Alien66 Someday Author

Gram tylko 2 miesiące w roku, nie mam opracowanych żadnych "patentów" ;) Chętnie wykorzystam doświadczenia innych graczy. Czy masz zimorodki? Po raz kolejny podejmuję próbę rozmnożenia i rezultaty zerowe. Ciekawa jestem czy one takie niechętne czy tylko ja mam niesprzyjające warunki ( zmienić zagrodę? )

17. Najlepszy1590

Mam pięć zimorodków: 3 samce 2 samice i nie miałem nigdy problemów z ich rozmnożeniem. Masz o wiele większe szanse na powodzenie w rozmnażaniu gdy masz zadbane wszystkie zwierzęta. Czyli jak twój zoometr ( ten wskaźnik zadowolenia na górze ) będzie za gwiazdką to masz większe szanse na potomstwo. Nie jest to oficialnie potwierdzone ale naprawdę działa.

18. Alien66

Alien66 Someday Author

Mam tak powyżej 27 000, powyżej gwiazdki i nic.. jakieś uparte te zimorodki. Kolejny wylęg mam za 12 godzin... może tym razem się uda.

19. Najlepszy1590

Zawsze można skorzystać z adopcji za zoolągi. ;) Choć ja bym wolał próbować dalej za misiogrosze.

20. Alien66

Alien66 Someday Author

No nie, za zoolągi to żadna frajda... Będę uparta...:) Czy jutro mamy cyrk, czy coś pomyliłam?

Share This Page