1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Pogaduchy

Discussion in 'Sekcja Polska' started by Krzychu29, Jul 27, 2017.

Dear forum reader!

If you want to get actively involved in the Forum and participate in the discussions, or want to start your own thread or topic, you will have to log into the game first. We are looking forward to your next visit in our Forum! Please be sure to register if you do not own a game account. CLICK HERE
  1. Tuzinka

Tuzinka S-Moderator Team Zoomumba

Tak, jutro przybywa cyrk (party)

2. Alien66

Alien66 Forum-Apprentice

Oj.. radość wielka:D

3. Najlepszy1590

Najlepszy1590 Emperor of the Forum

Cyrk za misiogrosze to byłoby coś! xD

4. Alien66

Alien66 Forum-Apprentice

nooo... to byłoby marzenie (chuckle). Informuję z ogromną radością,że w tym secie, po trzech nieudanych próbach za czwartym razem w moim ZOO pojawił się mały zimorodek:) Przyjmuję gratulację, proszę się nie krępować :D:D:D

5. KrainaVooDoo

KrainaVooDoo Forum-Apprentice

Cyrk z nowymi zwierzętami, to dopiero byłoby coś.

6. Alien66

Alien66 Forum-Apprentice

No mam nadzieje,że jakieś nowości przyjadą... Ze starszych gatunków mam czasem tylko chłopców lub po jednym egzemplarzu. Zawsze jest to miła okazja uzupełnić wybiegi. A to oczekiwanie co też wyskoczy... wow...;)

7. Najlepszy1590

W sklepie już od około roku widać nowe zwierzę a do dzisiaj nie zawitało w naszych ogrodach zoologicznych. -.-

8. Alien66

Alien66 Forum-Apprentice

Nie zauważyłam nic nowego w sklepie... długo nie grałam... jak toto wygląda? Coś bliżej wiadomo?

9. Najlepszy1590

Jak masz mięso w sklepie to kliknij info w prawym górnym rogu. Tam masz zwierzęta które lubią mięso i przejedź maksymalnie w prawo tą strzałką i tam masz taką niebieską żabę która jeszcze się nie pojawiła w grze.

GA-KL likes this.
  10. Alien66

Alien66 Forum-Apprentice

Acha.. Jest ! Ale cudna! Ja nie mam wielu innych zwierząt które tam się pojawiają przed niebieską żabą np. kobry, tego pająka, jakieś psowate i paru paru innych. Domyślam się ,że były do zdobycia w ewentach w których nie brałam udziału... ot, szkoda :cry: Może przyjadą z cyrkiem?

11. Najlepszy1590

Uwaga! Wypatrzyłem się nowości w naszej grze! :D
    Oto zdjęcie ofert z przed kilku miesięcy:
    [​IMG] Nie ma gwiazdek w tle.
    A to zdjęcie zrobione dzisiaj:
    [​IMG] Są gwiazdki w tle.
    Jak widać zostały dodane gwiazdki w tle. Może nic niezwykłego ale jest.
    Spostrzegawczy jestem. xD

12. Tuzinka

Tuzinka S-Moderator Team Zoomumba

Gratuluję, najgorsze u mnie okazały się dawno temu bobry, które poddały się przy 13 próbie :D

13. Alien66

Alien66 Forum-Apprentice

Dziękuję:) Przy 13? Oj, już nie będę marudzić ! Pamiętam ,że wcześniej też próbowałam rozmnażania ich ( zimorodków)ale z całą pewnością nie było to 13 razy. Koniec marudzenia ! 13 razy!?... Ale jaka satysfakcja jak się malutkie pokaże...(chuckle)

GA-KL likes this.
  14. Malicki

Malicki Forum-Apprentice

Skąd macie zimorodki?

15. Najlepszy1590

Ja mam z cyrku który był w okresie poprzedniej zimy.

16. Alien66

Alien66 Forum-Apprentice

A ja niestety nie pamiętam... Chyba z jakiegoś ewentu...

Jak tam u Was zwierzątka z cyrku? Ja mam już panterę mglistą, modliszkę i liska piaskowego. Miałam jednego jedynego na wybiegu a teraz jest parka :D

17. Najlepszy1590

Najbardziej chce te pingwiny oraz brakuje mi jednej pantery mglistej płci żeńskiej.

18. Alien66

Alien66 Forum-Apprentice

Mi też brakuje dziewczynki. Teraz jeszcze trafiłam ryjkonoska, może jeszcze znajdę do nich parkę..no i do modliszki. Życzę Ci trafienia pingwinów i dziewczyny do pantery... Mamy jeszcze pare dni... Jak na pierwszy dzień to super:)

19. Najlepszy1590

Wszystkie pantery zdobyte! Jeszcze 1x samiec i 2x samica jeśli chodzi o pingwiny.

20. Alien66

Alien66 Forum-Apprentice

Wow...:eek:Gratuluje ! Super! :) Oby jeszcze pingwiny Ci się trafiły !

Najlepszy1590 likes this.

Share This Page