1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Pogaduchy

Discussion in 'Sekcja Polska' started by Krzychu29, Jul 27, 2017.

Dear forum reader!

If you want to get actively involved in the Forum and participate in the discussions, or want to start your own thread or topic, you will have to log into the game first. We are looking forward to your next visit in our Forum! Please be sure to register if you do not own a game account. CLICK HERE
  1. Najlepszy1590

Najlepszy1590 Emperor of the Forum

Dzięki :)

2. Najlepszy1590

A więc tak:
    Mam wszystkie modliszki.
    Mam wszystkie niełazy plamiste.
    Mam wszystkie lisy piaskowe.
    Mam wszystkie dziobaki.
    Mam wszystkie pantery mgliste.
    Mam wszystkie gepardy.
    Mam wszystkie mrówniki.
    Mam wszystkie agamy brodate.
    Brakuje mi jednego pingwina płci żeńskiej.
    Brakuje mi jednego dziobaka płci żeńskiej.
    Bardzo mi się poszczęściło w tym cyrku :D
    Kupiłem jeszcze 3 skrzynki i liczę na tego pingwina. ;)

3. Alien66

Alien66 Someday Author

Niesamowite!!! Gratuluję bardzo serdecznie. Piękne zdobycze! U mnie wciąż olbrzymie braki więc walczę sobie dalej. Geparda mam tylko jedną sztukę i mam nadzieję,że chociaż parka mi wyjdzie. Dziobaki i pingwiny miałam wcześniej ale z przyjemnością uzupełniłam braki i równowagę płciową w zagrodach... :)

Najlepszy1590 likes this.
  4. Najlepszy1590

Wow! Kupiłem jeszcze 2 skrzynie i w pierwszej z nich wypadł mi ostatni brakujący pingwin! Już mam wszystkie! Ale mi się poszczęścił ten cyrk. :eek:

5. Alien66

Alien66 Someday Author

Bardzo serdecznie gratuluję. Ja niestety wciąż poluję...:oops: Oj, brak szczęścia... brak...

6. Tuzinka

Tuzinka S-Moderator Team Zoomumba

Cieszę się, że ten przyjazd cyrku opłacił się, gratuluję zdobyczy (party)

7. Alien66

Alien66 Someday Author

Brakuje mi jeszcze dziewczynki modliszki i mam tylko jednego ryjkonosa - dziewczynkę...-.- Staram się nie marudzić, ale moje wyniki nie zachwycająxDxD

8. [EmilBorecki]

[EmilBorecki] Advanced

Gratuluję wszystkim zdobyczy (party) U mnie jedynie pingwin samica, na więcej skrzynek mnie niestety nie stać :confused:

9. Alien66

Alien66 Someday Author

Gratuluję pingwinka (chuckle). Ja też już zbankrutowałam xD Ostatnie cztery czekają na otwarcie:eek: Z ryjkonosków udała mi się parka i na tym raczej skończę przygodę z cyrkiem.

[EmilBorecki] likes this.
  10. Najlepszy1590

Tuzinko mam pytanie. Czy na tak wysokim poziomie jaki ty masz gra muli i jest powolna? Mam 62 poziom i takie obszary jak główne zoo czy oceanarium bardzo mi lagują co przeszkadza w karmieniu zwierząt. Wiem że jest to spowodowane tym że mam bardzo dużo zwierząt w moim zoo a to ich animacje głównie powodują lagi ale jestem ciekaw czy na dużych poziomach gra chodzi płynnie. Czyszczenie plików cookie przed każdą grą nie jest dobrym i komfortowym rozwiązaniem. Ja na czas karmienia zwierząt wyłączam zupełnie animacje zwierząt w ustawieniach gry by móc szybko i sprawnie je nakarmić. Jak zbudowałem zoo gdzie było mniej zwierząt to gra nie muliła więc wiem że to przez to że mam tak dużo zwierząt. Oto jak obecnie wygląda moje oceanarium:
    Wiem że ono tak laguje przez to że mam postawione wiele rzeczy obok siebie i zajmuję dużo miejsca. Skoro ja na takim poziomie mam duże lagi to jestem ciekaw czy tak samo jest na wyższych poziomach. Pozostaje mi albo zmniejszyć ilość zwierząt czego nie chce robić albo wyłączać animacje zwierząt podczas karmienia. :rolleyes: I to nie jest wina mojego komputera gdyż bardzo wymagające gry dobrze na nim działają. Są może jakieś lepsze rozwiązania na te lagi niż zmniejszenie liczby zwierząt lub wyłączanie animacji?

Last edited: Jul 14, 2019
  11. Tuzinka

Tuzinka S-Moderator Team Zoomumba

Najlepszy, u mnie nic się nie dzieje, gra chodzi normalnie. Animacje mam cały czas wyłączone, odwiedzający i ich życzenia też, jakość ustawiona na niską, zwierzęta są cichutkie a żadna muzyka nie zakłóca im spokoju.

12. Najlepszy1590

Czyli grasz cały czas na niskiej grafice, bez animacji i dźwięków po to aby gra płynnie chodziła?

13. Alien66

Alien66 Someday Author

Najlepszy1590:) Imponujące oceanarium ! Bardzo dużo ciekawych wybiegów... :inlove:

14. Najlepszy1590

Bo ja w warsztacie robię tylko wybiegi dla oceanarium. Nie mam prawie żadnych rzeczy z warsztatu do zwykłego zoo. ;)

15. Alien66

Alien66 Someday Author

xD Tak, to widać i uważam,że byłoby zbyteczne używanie warsztatu do czegoś co można zdobyć z mniejszym wysiłkiem. Patrząc na Twoje osiągnięcia zdaję sobie dopiero w pełni sprawę jak wiele tracą tacy sezonowi gracze jak ja. Brawo, pięknie musi wyglądać Twoje ZOO w całości.

16. Najlepszy1590

Niestety obecnie nie wygląda pięknie bo zależy mi na szybkim przechodzeniu poziomów przez co nie mam ładnych i ciekawych ułożeń w zoo. Jak wbije poziom 100 to przystopuje trochę z tym expieniem i zrobię o wiele ładniejsze zoo niż mam teraz. (chuckle)

17. Alien66

Alien66 Someday Author

Najlepszy1590. Życzę aby szczęście Cię nie opuszczało(chuckle)

18. OliwkaOlek04

OliwkaOlek04 Someday Author

mi tez sie udalo zgarnac fajne rzeczy w cyrku. na 6 skrzyn 5 bylo na plus i tylko w jednym powtorzylo sie zwierztku ktore mam. Takze fajnie.

19. Najlepszy1590

Dzięki ale coś za coś. Ostatnio nie mam szczęścia w recyklingu oraz w hodowaniu zwierząt. Ale nie przejmuję się tym ;)

Last edited: Jul 16, 2019
  20. Alien66

Alien66 Someday Author

No to super (chuckle). Gratuluję ! Ja nie jestem szczęściarą ale bardzo lubię Cyrk. Kiedy oczekuję na otwarcie się skrzynki to czuję się jak dzieciak przed Gwiazdką xD.
    Cyrk wyjechał... i co nas czeka dalej?

Share This Page