1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Pogaduchy

Discussion in 'Sekcja Polska' started by Krzychu29, Jul 27, 2017.

Dear forum reader!

If you want to get actively involved in the Forum and participate in the discussions, or want to start your own thread or topic, you will have to log into the game first. We are looking forward to your next visit in our Forum! Please be sure to register if you do not own a game account. CLICK HERE
  1. Alien66

Alien66 Someday Author

Oj, mnie dobija rozmnażanie w zagrodach... Nie chcę marudzić bo Tuzinka zawstydziła mnie własną cierpliwością przy bobrach ale do 2 potomka w Owczarku Kaukaskim podchodzę właśnie 7 raz ! Nie ! Ja nie marudzę... Ja tylko wspominam swoje cudowne szczęście xD

2. Najlepszy1590

Najlepszy1590 Emperor of the Forum

Bez przesady z tymi bobrami, trzeba też patrzeć nie tylko na ilość prób ale też ile pieniędzy i czasu to kosztuje. Bobry są tanie i szybko można uzyskać potomstwo a ja na przykład cały czas się męczę z makairą błękitną której rozmnażanie kosztuje 127 tysięcy. Chyba 4 albo 5 razy się nie udało.

[EmilBorecki] likes this.
  3. Alien66

Alien66 Someday Author

oj tam... MG same " wylatują".
    Mam dużo niższy level więc wydatki są dla mnie jeszcze mniej istotne.... Poczekam, zobaczę jak to jest. Każdy podchodzi z własnej perspektywy, a w moim przypadku jest to punkt gracza sezonowego który ma powiedzmy 2 miesiące na szaleństwo w swoim ZOO. Chciałoby się jak najszybciej i jak najwięcej...xD

OliwkaOlek04, [EmilBorecki] and GA-KL like this.
  4. [EmilBorecki]

[EmilBorecki] Advanced

Powodzenia z makairą, u mnie przy pierwszym małym udało się za drugim razem, na drugiego zbieram jeszcze MG :D
    Ostatnio wydałem milion na jeżozwierze i ich rozmnażanie (angel), nadal brakuje mi łapek i misiogroszy na ulepszenia :oops:
    Zapytam z ciekawości, jakie są wasze dzienne przychody MG? (hug)

5. Alien66

Alien66 Someday Author

Ja niestety nigdy nie liczyłam. Ostatnio dużo różnych budek podostawiałam bo miałam bardzo słabiutkie dochody, ale ile i na co... nie jestem w stanie powiedzieć... Ważne ,że wystarcza i troszkę odłożyć można...xDxD. Zapasik musi być... Przykro mi,że niewiele mogę wyjaśnić.

6. Tuzinka

Tuzinka S-Moderator Team Zoomumba

Jeżeli ma się dużo czasu i często można klikać to najszybciej dochodzi się do majątku przy posiadaniu bardzo dużej ilości budek z karmą (bardzo dużo to nie 10 a raczej 50).

7. Najlepszy1590

Właśnie na niższych poziomach wydatki są ważniejsze. Wtedy się rozmnaża dużo zwierząt i kupuje dużo rzeczy ze sklepu.
    Mi łapek nie brakuje, mam ponad pół miliona. A jeśli chodzi o przychody to zależy ile razy dziennie nakarmię zwierzęta ale mogę oszacować że dzienny przychód to 100.000 z czego samo 30.000 lub nawet 45.000 tysięcy idzie na filtry w oceanarium. Na jedno wyczyszczenie wybiegów w oceanarium idzie 30 filtrów co daje 15.000 misiogroszy. Jeszcze ten drogi plankton, algi, krewetki i muszelki. Ale sam się prosiłem o takie wydatki jak przez cały czas robiłem wybiegi do oceanarium w warsztacie.

A tak w ogóle to jakim cudem zoomumba w 2013 roku miała ponad 400 tysięcy lików na facebooku a teraz po 6 latach ma 126 tysięcy lików? Raczej to ta sama strona była co teraz bo są na niej posty z 2010 czy 2011 roku. A drugą rzeczą jest to jakim cudem zoomumba w około rok zdobyła 10 milionów graczy a po 9 latach jest 17 milionów? W 8 lat ta gra nie zdobyła większej liczby graczy niż po pierwszym roku? Jest to dla mnie dziwne.

Last edited: Jul 17, 2019
  8. Alien66

Alien66 Someday Author

Ale są dużo tańsze. Ile Ciebie kosztowały kałamarnice a teraz utrzymanie ich? Wspominałeś ile kosztuje rozmnażanie bobrów a ile Twoich ryb...;)
    Teren mam już zagospodarowany bo robiłam to systematycznie od najniższego poziomu. Jedyne co robię to dokupuję budki aby utrzymać równowagę finansową. Podobnie z oceanarium, które odkąd powstało jest " finansową kulą u nogi " dla ZOO.
    (wave)Te ładne błękitne już dawno rozmnożyłam a wczoraj doczekałam się małej foczki !(chuckle)
    Sam piszesz jak wysokie są to dla Ciebie koszty. Ja jeszcze takich nie mam:).
    Jeśli chodzi o dzienny dochód to nie wiem czy nie za nisko go oszacowałeś... :eek:Piszesz, że ze 100. 000 utrzymujesz jeszcze oceanarium... Więcej odkładam dziennie, co potwierdza ,że mój 55 poziom to "spacerek po finansach". Zwierzątka nie powtarzają mi się w zagrodach (ok. 160 zagród). Do zadań dziennych wyciągam je z magazynu wg. potrzeb.
    Oceanarium to biedne 11 zagród.. więc nie zgadzam się że na niższych poziomach wydatki są ważniejsze.;)
    Od początku gry starałam się zapinać zawsze dzienny utarg tak aby coś zostawało, oczywiście im więcej tego " coś" tym lepiej :D

Last edited: Jul 18, 2019
  9. Najlepszy1590

Za miesiąc urodziny! (party)

10. Alien66

Alien66 Someday Author

(chuckle) Czekamy

11. Najlepszy1590

A tak w ogóle to zaraz schowam wszystkie zwierzęta z oceanarium do inwentarza bo ledwo mi starcza na samo jedzenie dla zwierząt i będę zbierał 4 000 000 misiogroszy na rozmnarzanie zwierząt i upiększanie wybiegów. Obstawiam że zajmie mi to 2,5 miesiąca. ;)

12. Alien66

Alien66 Someday Author

Oj... będzie się działo u Ciebie ! Duże wyzwanie. Powodzenia. :)

13. Najlepszy1590

Dzięki ;)

14. [EmilBorecki]

[EmilBorecki] Advanced

Polecam zajrzeć w kolekcje i powymieniać wszystko na MG :D Ja się właśnie za to zabieram, nawet na XP powymieniałem, poziom kolejny dobiłem (angel)

Edit: Czy ktoś wie, dlaczego nie ma kolekcji jeżozwierza? o_O

Last edited: Jul 21, 2019
  15. Najlepszy1590

Wszystkie nagrody z kolekcji odbieram od razu więc nie mam nic. Chyba nigdy nie było jeżozwierzy w kolekcji. Wiem tyle że żadna kolekcja nie znikła bo od przynajmniej roku na końcu kolekcji są trzy zwierzęta.

16. [EmilBorecki]

[EmilBorecki] Advanced

Wchodzę dziś do mojego zoo, a tu taka niespodzianka :inlove:(party)
    Pochwalcie się, co Wam ostatnio udało się odebrać ze stacji hodowlanej, safari czy koła fortuny xD

17. Alien66

Alien66 Someday Author

Gratulacje ogromne !!!(chuckle) Super. Niech szybko rośnie xD
    Ja nie mam szczęścia do koła fortuny ale pare dni temu przywiozłam z safari białego słonia. Teraz siedzi sobie taki samotny jedynak w zagrodzie xD Liczę,że uda mi się kiedyś przywieść dla niego samiczkę ;)
    Z hodowli pracuję teraz nad złotymi żółwiami. Mam już chłopczyka.
    W planach mam skorpiony- pierwsze podejście, więc jedyną parkę jaką mam rozmnażam przygotowując dalszą hodowlę.:)

18. Najlepszy1590

Białe słonie jest łatwo zdobyć na safari, gorzej z oryksem i impalą. ;)
    A moim ostatnim świetnym dropem w kole fortuny była ta ostatnia brakująca śnieżna pantera. (chuckle)

19. Alien66

Alien66 Someday Author

Oj, tak ! xD Ja dalej mam tylko jedną...xDxD No, na prawdę nie mam szczęścia do koła fortuny i safari. Wcale Ci nie wierzę,że tak łatwo o białego słonia;). Przy moim powodzeniu to może potrwać kilka latxDxD. Szczerze zazdroszczę takich trofeów (chuckle) Gratuluję !

20. Najlepszy1590

Dziękuję ale king konga z safari to ja chyba nigdy nie dostanę! xD

Share This Page