1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Pogaduchy

Discussion in 'Sekcja Polska' started by Krzychu29, Jul 27, 2017.

Dear forum reader!

If you want to get actively involved in the Forum and participate in the discussions, or want to start your own thread or topic, you will have to log into the game first. We are looking forward to your next visit in our Forum! Please be sure to register if you do not own a game account. CLICK HERE
  1. Alien66

Alien66 Someday Author

:D:D:D Dla szczęściarzy wszystko jest możliwe.;)
    Udało mi się uzbierać drobiazgi na 2 nowe "wybiegi" do oceanarium. Strasznie mnie to cieszy i już rozpoczęłam budowę. Może coś wreszcie tam poprawię, a jak u Ciebie z decyzjami finansowymi ? Plan w toku?

[EmilBorecki] likes this.
  2. Najlepszy1590

Najlepszy1590 Emperor of the Forum

Tak, zbieranie misiogroszy aktualne. Tylko że dzisiaj zacząłem od nowa zoo budować przez co będę teraz mało kasy zarabiać. Ale zbuduję szybko zoo i będzie git.

3. Alien66

Alien66 Someday Author

:eek:Wow... to jeszcze większe zmiany niż planowałeś....no no... kawał pracy przed Tobą.
    Jak wracam do gry to zawsze dużo zmieniam, przesuwam, dokupuje...ale żeby tak całe ZOO? :eek: Ale chyba każdego gracza czeka taka przebudowa... i to pewnie nie jeden raz...
    Jakieś konkretne ułożenia? Ja mam takie grupki porobione... kopytne w jednej... psowate w drugiej...a w innej kotowate... na innym polu mam te wodne, a na innym te zimowe ( renifery, Wielka Stopa)... sporo tego.... oj sporo... Już sobie wyobrażam ile to ślęczenia i układania przed Tobą, ale też jaka frajda i satysfakcja później:D

4. Najlepszy1590

Jeśli chodzi o ułożenia to tak: Gdy zamierzam zdobywać dużo punktów XP to mam jedno zawsze takie same ułożenie które składa się po prostu z prostych lini biegnących przez całe zoo i wybiegi obok siebie postawione. Lecz tym razem robię zoo które ma być piękne i zadawalać mnie gdy będę na nie patrzył. To wymaga ode mnie dużo więcej pracy gdyż nie mam na to żadnej taktyki i robię wszystko z głowy, jak leci czyli patrze cały czas co by pasowało do tego co przed chwilą zbudowałem. Jest mniej wybiegów, więcej dekoracji i trochę budynków (wszystkiego po trochu). Teraz przez wakacje mam dużo czasu na budowanie więc powinienem do trzech dni mieć już każdy obszar zbudowany. Najbardziej nie lubię stawiać śmietników i dekoracji na drogi, po prostu mi się nie chce ale cóż sprzątać miliona kilo śmieci też mi się później nie chce. Najgorsze jest to że często gdy ułożę piękne zoo nad którym się długo starałem to dochodzę do wniosku że za mało XP dostaje przez co zaczynam budowę od nowa ale tym razem nie zamierzam tak zrobić. Ale trochę słabo że wydarzenie urodzinowe (prawdopodobnie) przed nami i po nim pewnie znów będę budować zoo od nowa bo zawsze mi dojdą jakieś nowe wybiegi, dekoracje i budynki. A co dopiero jak sklep wejdzie... Ja zawsze kupuję z niego wszystko co sprawia że mam bardzo dużo nowych rzeczy i to też trzeba gdzieś dać. Jak by co to oczywiście nie narzekam na wydarzenie urodzinowe ani nic, nawet bardzo na nie czekam tylko że piszę jak jest. Trochę się rozpisałem więc momentami mój tekst może być trochę słabszy do czytania ale trudno. ;):)
    Mini wersja wstępna:

5. Alien66

Alien66 Someday Author

Jejkuuu... masz super świetne zagrody !!! Masz tarantule ? !!! UUUuu... tak o niej marzyłam...:inlove: Nooo... śliczności masz... A masz wilołaki? Wrzuć fotę!
    Zapowiada się cudnie.
    Nie do końca rozumiem jaki wpływ na punkty ma ułożenie zagród... Chodzi o to ,że stawiasz ich mniej ( nie powtarzają się zwierzaczki)? Że zagrody nie są dopasowane do zwierząt i zamiast punktów dają atrakcyjność?

6. Najlepszy1590

Tarantula było dostępna nie dawno w cyrku stąd też ją posiadam. Wilkołaków niestety nie mam ale też bym bardzo chciał mieć i mam nadzieję że będą niedługo dostępne. Jeśli chodzi o te zagrody to chodzi o to że przez takie ułożenia stawiam ich mniej przez co mniej punktów XP dostaje.

7. Tuzinka

Tuzinka S-Moderator Team Zoomumba

Alien66 Wilkołaki na specjalne zamówienie
    wilkołak.png

8. Alien66

Alien66 Someday Author

Jakie super!!!! Fantastyczne !!! Bardzo dziękuję za okazanie. :inlove: Normalnie są urocze!

Bardzo żałuję,że nie mogłam wtedy bawić się z cyrkiem...:cry: Nie mam tarantul ani pięknych wilkołaczków. Może kiedyś jeszcze będę miała szanse...
    Jeśli chodzi o mniej stawianych zagród to trudno mi ogarnąć problem bo mi miejsca na łąkach ZOO nie brakuje i stawiam ile chcę ( a w zasadzie ile mam ;)). Nie mam zagród z dwoma takimi samymi zwierzakami bo to dla mnie nieekonomiczne i zbyteczne, spokojnie mieszczę się razem z całym mnóstwem budek zarabiających na ZOO. Ale pamiętam,że wspomniałeś iż Twoim celem jest jak najszybsze awansowanie na wyższe levele tylko MG też potrzebne ;). Mam nadzieję,że pochwalisz się swoją pracą . Oczekujemy rezultatów, może nawet ktoś z nas skorzysta ze sprawdzonych rozwiązań.

9. Najlepszy1590

Też nie mam zagród z dwoma takimi samymi zwierzętami a i tak wszystkich zwierząt nie zmieszczę. Jeśli chodzi o szybkie awansowanie na wyższe poziomy to zmieniam zadanie i tak jak pisałem zamierzam mieć ładne, dające mniej punktów XP zoo. Skoro chcesz to się pochwalę swoją pracą ale jeszcze trochę mi to zajmie. ;)

10. Alien66

Alien66 Someday Author

Do końca sierpnia jestem z moim ZOO. Mam nadzieję,że już coś będziesz miał do zeznania ;). Czy przed urodzinami będą jeszcze jakieś niespodzianki dla nas ? Jak to na ogół bywa, bo nie pamiętam.

11. Najlepszy1590

Tego nikt z nas nie wie. Jak będą to będzie to ogłoszone.

12. [EmilBorecki]

[EmilBorecki] Advanced

Zauważyłem pewną anomalię wśród moich królików o_O, pewnie nie tylko ja. Poziom podstawowy tego zwierzątka to zając, a rozmnażając dwa zające ze sobą w stacji hodowlanej otrzymamy króliki :eek:

13. Najlepszy1590

A tak w ogóle Alien66 skoro tak lubisz wilkołaki to widziałaś jak fanie samiczka się zmienia w ducha? Oto zdjęcie:
    No nie mam lepszej jakości. ;)

14. Alien66

Alien66 Someday Author

:inlove::inlove::inlove: Wspaniała!:D:D:D Strasznie rozpaczam,że ich nie mam:cry:

Najlepszy1590 likes this.
  15. Najlepszy1590

Piszesz że jesteś sezonowym graczem a może jednak warto choć raz w tygodniu patrzeć czy cyrku nie ma a w nim wilkołaków. Polecam także zajrzeć w Halloween. ;)

16. Alien66

Alien66 Someday Author

No niestety... od października do końca lutego nie mam szans.... :( Gram do września, potem jeszcze zerkam, kończę rozpoczęte hodowle na ile pozwalają mi odłożone MG i wracam z dziką radością w lipcu :D, choć w minione lato odpuściłam nawet te 2 miesiące gry.
    xDMoże źle podane tłumaczenie w sklepie;)? W pomocy jest tak :
    Rabbits - Króliki
    1. Rabbit - Królik
    2. Angora Rabbit - Królik rasy angora
    3. Fuzzy Lop-Eared Rabbit - Królik rasy "Fuzzy"
    4. Lionhead Rabbit - Królik lwi

Last edited: Jul 26, 2019
    [EmilBorecki] and Najlepszy1590 like this.
  17. Tuzinka

Tuzinka S-Moderator Team Zoomumba

Moja wina, odruchowo przetłumaczyłam zapominając o tym błędzie funkcjonującym od samego początku. Oczywiście, wg twórców mamy do czynienia z kolosalną mutacją i dziećmi zająca są króliki :D

18. Alien66

Alien66 Someday Author

:D:D:D Dobrze,że chociaż podobne bo przy kolosalnej mutacji mogły mieć skrzydła ;)

19. Najlepszy1590

Skończyłem budowę głównego zoo. Jeszcze tylko drogi przyozdobić i śmietniki postawić. (chuckle)

20. Alien66

Alien66 Someday Author

No to szybciutko poszło! I jak..no i jak wygląda? :)

Share This Page