1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Pogaduchy

Discussion in 'Sekcja Polska' started by Krzychu29, Jul 27, 2017.

Dear forum reader!

If you want to get actively involved in the Forum and participate in the discussions, or want to start your own thread or topic, you will have to log into the game first. We are looking forward to your next visit in our Forum! Please be sure to register if you do not own a game account. CLICK HERE
  1. Najlepszy1590

Najlepszy1590 Emperor of the Forum

Pokażę jak drogi przyozdobię. Jutro. ;)

2. Alien66

Alien66 Someday Author

Oj... no dobrze, ;) Poczekam do jutra:D

3. Najlepszy1590

Proszę. Oto zdjęcie:

Jak klikniesz to się powiększy. ;)

Maciej102 and [EmilBorecki] like this.
  4. Alien66

Alien66 Someday Author

Jest cudne :inlove:(chuckle). Masz wspaniałe zagrody, które w większości nawet na oczy nie widziałam !! Jestem zachwycona:eek:. A te budy! Ta czacha powala !:D Sombrero to prawdziwy obiekt zazdrości ! Oczywiście widzę też zwierzaczki, których istnienia nawet nie podejrzewałam np. : te czarne kotowate (?) obok dodo... albo to zielone obok okapi.. o reszcie -której nie mam- nie wspomnę, bo ich istnienie było mi wiadome. Faktycznie, masz rację,że przy takim ułożeniu wchodzi mniej zagród.
    Wygląda to wszystko imponująco! Gratuluję, kawał dobrej roboty!
    Cholercia!:oops: Ale ja mam u siebie totalny bałagan!!!:eek: Wstyd się przyznawać!

Najlepszy1590 and [EmilBorecki] like this.
  5. OliwkaOlek04

OliwkaOlek04 Someday Author

hej, co do kolekcji to ja staram sie dobic z kazda do 50 sztuk (powyżej tego zbieram na biezaco) tak żeby jak będzie jakiś event to moc szybko to przetopic na kase albo exp. Co do zoo to tez mam juz taranatule oraz wilkolaki:).Niestety nie zrobie teraz zdejcia bo mam cyrk nieobrobiony:).
    Ja mam wszystko pogrupowane rasami czyli razem zwierzęta pustynne (np. wilebad czy dromader, fenek, strus), razem safari (np. wszystkie lwy, żyrafy, słonie), halloween (np. wspomiane wilkolaki, nietoparze, krwiopijce - maja super animacje, kruki, mrocze koty, kudu wiekie), laka (tu kroluja kroliki), skaly (np, tygrysy, gepardy, lampardy), zimaa (np wszystkie renifery, los, sniezne sowy, lisy polarne), takie rozowe wybiegi (no nich weze czyli kobry i grzechotnik), dalej pandy (w tym mala), skorpiony, tarantele), i pawie... i to polowa pierwszego zoo, a drugiej polowie napisze pozniej bo teraz mam zaraz wyjazd weekendowy.

Pozdr.

[EmilBorecki] likes this.
  6. Najlepszy1590

Te czarne kotowate to ,,niełaz plamisty" był kilka razy w cyrku. To zielone obok okapi to ,,Kakapo" Było nowym zwierzęciem w małpim wydarzeniu 2018. Te ptaki obok kakapo to lirogłowy. Kolejne nowe zwierzę które było dostępne 2 razy w cyrkach. Jeśli chodzi o bałagan to warto się przełamać i spróbować na nowo zoo zbudować. Widzisz ile mi to zajęło, 2 dni gdzie było to około 5 godzin roboty. I dziękuję za pochwałę. :) Biorę się za budowę następnego zoo. Jeśli chcesz zobaczyć kolejną serię rzadkich zwierząt i budynków to poczekaj trochę, niedługo kolejne zdjęcie prześlę. (chuckle)

7. Alien66

Alien66 Someday Author

Nieco dziwny sposób chomikowania dochodów :D ale najważniejsze ,że Ty to ogarniasz. Ja tam wole być na bieżąco, dzięki temu wiem na co mnie stać. Zdecydowanie nie wymieniam kolekcji na MG więc sprawa u mnie prosta.
    Jeśli chodzi o układ zagród to mi też odpowiada jakieś umowne ułożenie ( każdy wg. własnej wygody) ułatwia mi to znalezienie zwierzaka jeśli zachodzi taka potrzeba. Wiem ,że ptaki mam w głównym ZOO ( taki przykład), to co pływa w nadmorskim itd... Mam wtedy chociaż złudzenie, że panuję nad tą moją menażerią ;). Niestety nie ma to u mnie jakiegoś estetycznego efektu, a jak widać u dyrektora z postu powyżej, można o estetykę zadbać. I taka fota cieszy! I satysfakcja jest! Miłego wojażu...

Najlepszy1590 likes this.
  8. Alien66

Alien66 Someday Author

Mam tego niełaza... ha ! :eek: Nie to u Ciebie to nie jest niełaz... od dodo ( niebieskiego) w lewo... takie czarne...
    Lirogłowy też są śliczne(chuckle) Wiem, wiem... porządki...ale to już chyba nie w tym secie... może za rok...:D:D:D
    Teraz zmobilizowałeś mnie do podrasowania mojego maleńkiego oceanarium.Zbudowałam małą karaibską i małą piracką, chcę się pozbyć tych żółtych baniaków. Brakuje mi jeszcze tego ptaka z niebieskimi nóżkami, więc teraz pracuję nad jego zagrodą.. i to już wszystko co mogę osiągnąć na moim poziomie. Może jeszcze tą beczkę uda mi się zbudować..Ładnie u Ciebie wygląda..
    Oczekuję na kolejną fotę ! Chociaż oczęta nacieszę ...;)

Last edited: Jul 27, 2019
  9. Najlepszy1590

To czarne obok Dodo to oczywiście legendarna Czarna pantera! Była kiedyś w kole fortuny a niedawno pojawiła się w cyrku! Świetne zwierzę!

10. Alien66

Alien66 Someday Author

nooo... świetna!!! :inlove: Na kole fortuny za mojej kadencji już jej chyba nie było.. zapamiętałabym... żeby tak jeszcze raz te zwierzaki powtórzyli... ech...znając mojego pecha to pewnie i tak mnie by to ominęło.. Zaczynam się robić taki " Kubuś fatalista" xDxDxD zamiast myśleć ile jeszcze ciekawych zwierzaków będzie! Najbliższa okazja - Urodziny (party)

11. OliwkaOlek04

OliwkaOlek04 Someday Author

chodzi o to, że jak sie pojawi jakis evemt to mam zrodlo kasy. Tak bvylo niewdawno jak byla piramida i treba bylo sprzedawac zwierzeta. Wtedy wymieniam na MG, kupuje zwierzeta i je sprzedaja i mam dzieki temu kilka mln. A tak na biezaco to kusi zeby wydawac...Takie oszczedzanie (jak w zyciu).

12. Alien66

Alien66 Someday Author

xD domyślam się ,że tak to działa. No jak w życiu, każdy ma swój sposób na kasę;) Jedni chowają sami przed sobą ( super umiejętność, również w realu! ) inni muszą widzieć na co tak się męczą:D Najważniejsze -dopasować do siebie i umieć z tego korzystać.(chuckle)

13. [EmilBorecki]

[EmilBorecki] Advanced

Tuzinka, w ogłoszeniu o pracach konserwacyjnych napisałaś czwartek, 30 lipca, a jutro jest wtorek xD
    Czy wiadomo coś więcej o tych pracach, co naprawiają? Bo u mnie magicznie naprawił się ten pasek co pokazuje ilość pereł do ulepszenia wybiegu w oceanarium... wcześniej nie działał prawidłowo - był on cały zielony i kawałek złoty, pomimo że nie miałem wystarczająco dużo pereł do ulepszenia :confused: Ktoś miał podobnie?

14. Alien66

Alien66 Someday Author

U mnie nie było żadnych " objawów" Prace konserwacyjne to chyba nie tylko naprawy... :confused:

15. Najlepszy1590

Wydaję mi się że prace konserwacyjne nie są od napraw tylko jak nazwa mówi od konserwacji serwerów czyli ich "czyszczeniu" "odnawianiu" "aktualizowaniu". Zawsze po konserwacji gra chodzi trochę szybciej co widać chociażby gdy się wchodzi w książkę kolekcjonerską i wymienia naklejki na nagrody. Myślę że gdyby serwery nie były konserwowane to by coraz bardziej muliły. Lub muszą odświeżać serwery co jakiś czas by po prostu działały, byśmy mogli w to grać. To tylko moje przypuszczenia. ;)

16. Tuzinka

Tuzinka S-Moderator Team Zoomumba

Dzięki, oczywiście, że powinno być wtorek ale myśląc o tym jak mi się uda zrealizować plany czwartkowe odruchowo dacie 30 lipca przypisałam czwartek.

17. [EmilBorecki]

[EmilBorecki] Advanced

Witam (wave) Jaka jest szansa, że przy karmieniu zwierząt super karmą wyleci zooląg? U mnie na 72 karmy nie wyleciał ani jeden :rolleyes:

18. Alien66

Alien66 Someday Author

Nie miałam pojęcia, że jest taka możliwość :eek:. Pierwsze słysze... ale ja to taka zacofana w grze jestemxD

19. Najlepszy1590

Oto jak sobie radzę z utrzymaniem oceanarium podczas eventu które kosztuje mnie tak dużo że budka wejściowa nie wyrabia. xD
    To i tak nie wszystko. ;)

kiras and GA-KL like this.
  20. Alien66

Alien66 Someday Author

xDxD No powiem Ci ,że wygląda całkiem fajnie... U mnie są w totalnym chaosie ( gdzie było miejsce) ale też w ogromnych ilościach. No na czymś trzeba zarabiać.;)
    Te takie zielono-morskie z fioletowymi paszczękami to z ewentu tego co tarantule? Śliczne są....
    Ja doczłapałam do 60 levelu ! Juuupi!(party)

Share This Page