1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Pogaduchy

Discussion in 'Sekcja Polska' started by Krzychu29, Jul 27, 2017.

Dear forum reader!

If you want to get actively involved in the Forum and participate in the discussions, or want to start your own thread or topic, you will have to log into the game first. We are looking forward to your next visit in our Forum! Please be sure to register if you do not own a game account. CLICK HERE
  1. Najlepszy1590

Najlepszy1590 Emperor of the Forum

Ja je kupiłem w sklepie Halloweenowym a tarantule wygrałem w cyrku. Nie wiem czy kiedyś były w tym samym evencie co tarantule. ;)
    Gratuluję poziomu, wiem ile czasu na to było potrzebne. (party)

2. Alien66

Alien66 Someday Author

Dzięki :) Jak idzie event ? U mnie strasznie słabiutko wypadają te pomarańczowe rozgwiazdy... poza tym nie marudzę xDxD
    Tak sobie myślę, że to nie jest jedyny event urodzinowy. Może to tylko preludium? No bo tak jakoś.. bez tortu... bez ozdób... bez pamiątek? Dziwnie jakoś...

3. Najlepszy1590

Nie licz na nic więcej po za ewentualnym kodem bonusowym. :cry:
    A jeśli chodzi o event to zamierzam ponownie jak rok temu zrobić 3 okrążenia. Event trwa około 600 godzin więc postanowiłem robić przynajmniej jedno kółko na 200 godzin. Zostało 400 godzin więc skończyłem pierwsze okrążenie a teraz będę robić drugie aż zostanie 200 godzin do końca. Każdy ma słabo z pomarańczowymi rozgwiazdami, ja mam 0 pomarańczowych rozgwiazd i 1000 zielonych. xD Idzie mi łatwiutko w porównaniu z poprzednim rokiem. Rok temu zaczynałem z 3 wybiegami w oceanarium jak był ten event a teraz mam ich 22.(chuckle) Na luzie zrobię te 3 okrążenia gdzie rok temu męczyłem się z tym jak z żadnym innym eventem.

A tak w ogóle to nie wiem jak wy ale ja za nic nie czuję klimatu urodzinowego. Mogli dać urodzinową scenerię i sklep.

4. Alien66

Alien66 Someday Author

Właśnie ten brak scenografii urodzinowej wydaje mi się mocno podejrzany xD... No dobre choć to....;)

5. [EmilBorecki]

[EmilBorecki] Advanced

Gratulacje Najlepszy i powodzenia (chuckle), niestety z moimi 7 wybiegami nie jestem nawet w połowie okrążenia :oops:

6. Najlepszy1590

Dzięki. Jak bym był na twoim miejscu to bym dał radę zdobyć wszystkie koniki. Miałem podobnie rok temu a nawet gorzej. ;) Powodzenia. (chuckle)

[EmilBorecki] likes this.
  7. Tuzinka

Tuzinka S-Moderator Team Zoomumba

Najlepszy, pamiętaj, że nie wszyscy kupują koszyki.

8. Najlepszy1590

Dobrą masz pamięć. :eek: Ale kupiłem 2 małe które dały mi tylko po 100 rozgwiazd. A że potrzebne mi były tylko pomarańczowe bo resztę miałem w dużych ilościach to oszczędziłem sobie tylko około godziny i pół więcej zbierania. I tak bym sobie poradził bez tych malutkich koszyków. (chuckle)

9. Alien66

Alien66 Someday Author

No to teraz można kupić tylko to co się potrzebuje. Kliknęłam wpłacając rozgwiazdy pomarańczowe i połowę mi brakowało oczywiście. Kliknęłam ponownie a tu mi się pytają czy chcę kupić ten przedmiot... Eureka xD Nie wiedziałam,że tak można... Wy to pewnie od dawna o tym wiecie a ja mam niespodzianki... zaskakuje mnie ten ewent coraz bardziej...;)

10. Najlepszy1590

W prawie każdym jak nie każdym evencie tak się da. Choć jak był event walentynkowy to nie mogłem tak zrobić nie wiedzieć czemu.

11. Alien66

Alien66 Someday Author

No domyślam się ,że "starzy gracze" nie takie triki ogarniają :) Ja się sama z siebie "nabijam " jaka zacofana jestem. Nie przypominam sobie aby ze 2 lata temu była taka opcja. Mi tam troszkę szkoda zoolągów, ale jest to wygodne dla niecierpliwych.

12. Tuzinka

Nie pamiętam czy tak było od pierwszego tego typu eventu ale możliwość uzupełnienia brakujących wypadajek za zoolągi istnieje od bardzo dawna.

13. Najlepszy1590

Jak coś to 5 rozgwiazd =1ZD. Tak samo jest w innych wydarzeniach.

14. Alien66

Alien66 Someday Author

Bardzo dziękuję za info :) Teraz już zapamiętam.

15. Tuzinka

Kochani, polecam TEN post(party)

16. Najlepszy1590

Super dekoracja!

Share This Page