1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Problema a jatekkal

Discussion in 'Magyar szekció' started by rose1957, Mar 3, 2019.

Dear forum reader!

If you want to get actively involved in the Forum and participate in the discussions, or want to start your own thread or topic, you will have to log into the game first. We are looking forward to your next visit in our Forum! Please be sure to register if you do not own a game account. CLICK HERE
  1. rose1957

rose1957 Forum-Greenhorn

Szasztok.
    A tegnaptol nem akar rendesen mukodni a jatek. Eddig egy kattintassal tudtam jatszani, most pedig nem megy ilyen egyszeruen. Ma tobbszor probalkoztam mire verge sikerult, hogy belepjek es sikerult, hogy jatszodjak, de annyira idegesito, hogy mind dupla klikket kell adni mindenre, hogy tudjon menni a jatek. Ez igy nekem nem mukodik. Sajnalom, hogy ha abba kellene hagyjam, mert eddig szerettem jatszani, de ez idegesito igy.

Jo ejt nektek,
    Rose

2. JaniJozsefne

JaniJozsefne Forum-Greenhorn

Sziasztok! Nálam sem müködik semmi
    , azt hiszem igy válnak meg a játéktol, bejelentés nélkül.

rose1957 likes this.
  3. rose1957

rose1957 Forum-Greenhorn

Sziasztok.
    Lehet van benne valami, amit irtal Jani.
    Ma mar be se tudtam lepni a jatekba.
    Jani, rajtad kivul, senki nem meltatott valaszra. Gondolok itt a jatek reszerol.

Jo ejt,
    Rose

4. Mamoca702

Mamoca702 Forum-Greenhorn

Sajnos már napok óta Én sem tudok belépni.Már írtam is de senki nem reagált rá.Szerintem abba hagyom az egészet,mert így ez nem fer

5. The Scorpion

The Scorpion Team Leader Team Zoomumba

Hello dear friends from Hungary

We do not have a Hungarian Moderator to assist you now in your own language. But I will still try to help you but I will write in English.

I am sorry to read that some of you are having trouble when trying to log into your game.

This may be because you are trying to use one of the game domains that have recently been deactivated. Please try to log into your game using the direct login page:
    https://zoomumba.com
    and remember to select your own language Magyar, from the dropdown at top right if it shows anything different.

Or, it may be because you do not have the Flash Player plugin enabled on your browser. Are you seeing just a brown, wooden background? Take a look at this forum thread which should help you:
    http://www.bigpoint.com/zoomumba/board/threads/player-cannot-log-in-brown-wooden-background.7915/

If you are experiencing another problem please do try to let me know OR hopefully you will be able to log in now in which case I would like to know that all is good with you.

Cheers for now
    Scorpion

brigi888 likes this.
  6. JaniJozsefne

Köszönöm a választ, de sajnos semmit nem értek belőle, mivel nem értek angolul. A magyar szekció miért nem forditja le. Ha valaki le tudja forditani, nagyon megköszönöm.

7. 435345

435345 Forum Pro

Szia!
    Mi sem értünk Angolul, de valamit segít, ha a google fordítóba bemásolod a szöveget. Néha igen vicces eredményt kapsz, de nagyvonalakban azért érthető. Ilyen eredményt kapsz. :confused: Sok sikert.

Hello kedves barátaim Magyarországról
    Nincs magyar moderátorunk, hogy segítsen Önnek a saját nyelvén. De még mindig megpróbálok segíteni, de angolul fogok írni.
    Sajnálom, hogy elolvasom, hogy némelyiknek problémája van a játékba való bejelentkezéskor.
    Ennek oka lehet, hogy az utóbbi időben deaktivált játékterületek egyikét próbálja használni. Kérjük, próbálja meg bejelentkezni a játékba a közvetlen bejelentkezési oldalon:
    https://zoomumba.com
    és ne felejtsd el kiválasztani a saját nyelvedet, a jobb felső sarokban lévő legördülő menüből, ha valami másat mutat.
    Vagy lehet, hogy a böngészőn nincs engedélyezve a Flash Player bővítmény. Csak egy barna, fából készült háttér látható? Nézd meg ezt a fórum szálát, amely segít neked:
    http://www.bigpoint.com/zoomumba/board/threads/player-cannot-log-in-brown-wooden-background.7915/
    Ha másik problémát tapasztal, kérem, hadd tudassa velem, vagy remélhetőleg most már be tud jelentkezni, és ebben az esetben szeretném tudni, hogy minden jó veled.
    Éljen most
    Skorpió

pongracz_andrea and The Scorpion like this.
  8. agyenge

agyenge Forum-Greenhorn

Sziasztok! Sajnos én is hiába lépek ide-oda,semmi! A játékra nem sikerül belépni! Megköszöném a segítséget,hogy hogyan tovább?

9. 435345

435345 Forum Pro

Szia!

Nem tudom, hogy segítség e, de nálam a Google Chrome-al elindul a játék. Telepíteni kellett a Flash Player legújabb verzióját, és minden belépés után újra emgedélyezni kell a kis lakattal,/bal oldalt van fent a címsoron/ különben csak a barna fa háttér jelenik meg.
    Ezzel a plusz macerával, de tudok játszani.

Sok sikert.
    (wave)
    https://zoomumba.com/?action=internalGame#contentBottom

brigi888 likes this.
  10. JaniJozsefne

Kedves Scorpion ! Köszönöm a segitséget a Flash Player bővítménnyel sikerült
    ujrainditani a játékot !

brigi888 likes this.
  11. tyuki

tyuki Someday Author

Sziasztok.Nekem balfelső sarokban ki van írva hogy katincs ide és Kedvenc karaván van meg lehet venni különleges állatokat.Én rá kattintottam és semmi nem jön-be.-segitsen valaki Köszi.

12. rose1957

rose1957 Forum-Greenhorn

Sziasztok!
    Most mar be tudok lepni a jatekba. De gond van tovabbra is, es pedig az, hogy tobbszor kell kattintgatni, ahhoz, hogy el tudjak vegezni dolgokat az allatkertben. Ha naponta csak egyszer leptem be, akkor nem volt gond. De ha kileptem es ugy 5-6 ora mulva megint beleptem, akkor nem ment az egyszer kattintgatas, ahoz, hogy tudjak jatszani. Ha nem zartam le a jatekot es ugy probalkoztam par ora mulva, akkor meg le volt blokalva.
    En is a google forditoval probalkoztam megerteni, hogy mi volt a gond, de nem ugyan az mintha egy az egyben magyarul irtak volna. Annyi, hogy nem kellett telepitsek semmit es be tudtam ujra menni a jatekba.

13. Heïva

Heïva S-Moderator Team Zoomumba

Hi, Tyuki

The event didn't work so it has been deactivated.

Helló
    Az esemény nem működött, így le lett tiltva. (google fordítás)

14. regapu

regapu Forum-Greenhorn

Sziasztok! Ma már egyáltalán nem tudok belépni a játékba, 3-4 napja nehezen megy a játék, mindenre 2x kell kattintani! Kirak egy ikont, hogy frissítsem az Adoba Flash Playert, ez megtörtént, de azóta nem tudok belépni. Leadja a reklámot és utána a nagy barnaság van!

15. 435345

435345 Forum Pro

Szia!

Próbáld meg minden belépés után újra emgedélyezni a kis lakattal,/bal oldalt van fent a címsoron/ különben csak a barna fa háttér jelenik meg. Én is ezzel a plusz kattintással tudok játszani.

Sok sikert.

16. gemini-21

gemini-21 Forum-Apprentice

Nekem sem működik rendesen a játék! Vagy egyáltalán nem tudok belépni,vagy beenged,de hatszor kell rákattintanom valamire,mire bezárok egy ablakot vagy előjön az etetés. Remélem megoldják a problémát! Nekem is kiírja középre az Adobe-os ablakot,de nekem nem tűnik el,hiába frissítettem. Nagyon idegesítő!

apuci38 likes this.
  17. apuci38

apuci38 Forum-Apprentice

Szia!
    Én is így vagyok sokadik próbálkozásra is vagy sikerül vagy nem a belépés. Ha sikerül is hamar kiléptet. :(

18. PennyPenguin

PennyPenguin Moderator Team Zoomumba

Hello Everyone

The Adobe Flash button that appeared on your login and game pages should now have disappeared.

You should be able to log in normally now - but do make sure you have the Flash Player plugin enabled on your browser.

Thank you and good luck

Hugs
    Penny

19. stang55

stang55 Forum-Greenhorn

Hello
    Ma reggel óta nem működik a játék. Adobe Flash player engedélyezve van. Belépést megkezdi, majd amikor a játék végleges betöltése indulna egyszerűen bezárja a játékot.
    Údv stang55

20. 435345

435345 Forum Pro

Penny hozzászólása google-val fordítva:

Üdv mindenkinek
    Most már eltűnt az Adobe Flash gomb, amely a bejelentkezési és a játékoldalain jelenik meg.
    Rendszeresen be kell tudnia jelentkezni most - de győződjön meg róla, hogy engedélyezve van a Flash Player plugin a böngészőben.
    Köszönöm és sok szerencsét
    ölelések
    Penny

PennyPenguin likes this.

Share This Page